Онлайн-лекція Валентина Кавунника «Архів Міністерства закордонних справ УНР: концепція та перспективи дослідження»

Поділитися: 
Дата події: 
30-08-2018

30 серпня 2018 р. о 12:00 у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського буде проведено онлайн-лекцію на тему «Архів Міністерства закордонних справ УНР: концепція та перспективи дослідження». Спікер – кандидат історичних наук, науковий співробітник Інституту української археографії та джерелознавства імені М.С. Грушевського НАН України Валентин Леонідович Кавунник.

Архів Міністерства закордонних справ є найбільшим серед архівів центральних органів УНР. Джерела містять інформацію щодо дипломатичних зв’язків та висвітлюють листування відносно внутрішніх питань: із Міністерством внутрішніх справ, Міністерством фінансів, Головним управлінням Генерального штабу армії УНР, Державною Канцелярією Головного Отамана та ін.

У рамках вебінару планується розглянути «українське питання» у міжнародній політиці за 1919–1921 рр. В. Кавунник повідомить про діяльність посольств, місій та делегацій на мирних конференціях, які відбувалися у ключових європейських містах. Спікер презентує розвиток міжнародних зв’язків УНР під час головування таких Міністрів закордонних справ, як А. Ніковський, В. Чехівський та А. Лівицький. Науковець проінформує щодо Місії УНР у Франції, Великій Британії, Швейцарії, Румунії, Польщі та інших країнах, ознайомить з діяльністю голів й їхніх дипломатичних візій та з функціонуванням Посольства УНР у Німеччині, Австрії та Оттоманській імперії.

Запрошуємо до співрозмови істориків, дослідників дипломатичних зв’язків, науковців різних галузей пізнання та всіх зацікавлених!

Для участі у зустрічі реєструйтесь на офіційній сторінці НБУВ у Facebook (розділ «Події»). На цій сторінці слідкуйте за змінами та дізнавайтеся подробиці. Захід безкоштовний.

 

Довідки за телефоном Інституту бібліотекознавства НБУВ: (044) 524–23–14

 

Контактна інформація

Головний корпус по
просп. Голосіївський 3,
к. 333-335.
Відділ теорії та методології бібліотечної справи
+38 (044) 524-23-14
Відділ з охорони інтелектуальної власності
+38 (044) 524-19-92
Читальний зал: Фонд
+38 (044) 524-35-92