Любов Андріївну Дубровіну обрано генеральним директором Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського

Поділитися: 
Дата події: 
17-10-2018

Національною академією наук України в серпні нинішнього року було оголошено конкурс на заміщення посади генерального  директора Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського. Конкурс проводився відповідно до Статуту НАН України, Статуту Національної бібліотеки України імені В.І Вернадського та Методичних рекомендацій щодо особливостей обрання керівника державної наукової установи, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 998 «Деякі питання обрання та призначення керівника державної наукової установи». В бібліотеці було створено організаційний комітет та виборчу комісію з виборів генерального директора НБУВ, проведено низку процедур згідно з вимогами конкурсу. 

Своє бажання взяти участь у конкурсі засвідчила виконуюча обов’язки генерального директора НБУВ, член-кореспондент Національної академії наук України Любов Андріївна Дубровіна, подавши відповідні документи. У визначений термін – до 1 жовтня – заявок на участь від інших претендентів не надійшло.

 Вибори відбулися 17 жовтня 2018 року. Як доповіла  загальним зборам  голова організаційного комітету Юлія Половинчак,  з 392 наукових співробітників наукової установи «Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського», які мають право обирати генерального директора,   зареєструвалися для участі у виборах 339 працівників, яким були видані виборчі бюлетені. За результатами підрахунку голосів за кандидата Л.А Дубровіну було подано 283 голоси, що складає ­­­­­83 відсотки, проти – 53, недійсних бюлетенів – 3.

Таким чином,  генеральним директором Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського обрано члена-кореспондента Національної академії наук України, доктора історичних наук, професора Любов Андріївну Дубровіну.  

Новообраний генеральний директор НБУВ щиро подякувала працівникам колективу за довіру й підтримку. – Визначений у програмі кандидата курс вами схвалений,  – сказала Л. А. Дубровіна, – тому просто немає іншого шляху, аніж зробити  його реальністю.

Фотоматеріали: