Осяяння чудотворних афонських ікон

Поділитися: 
Дата події: 
14-11-2018

Як уже повідомлялось, у рамках Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. 100-річчя Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського» в залі картографії НБУВ було відкрито виставку «Чудотворні ікони Святої Гори Афон».  Це роботи грецьких ченців з монастирів  Нового Афону. Відвідати експозицію й одержати повну інформацію про ікони можуть усі читачі бібліотеки.

14 листопада в залі картографічних видань бібліотеки відбулося богослужіння «Молитва за  мир в Україні». Його провів отець Олег –  настоятель Храму Пресвятої Богородиці Всецариці (село Литвини Київської області). Він також вручив  відзнаки  Української православної церкви Київського патріархату: генеральному директору НБУВ Л.А. Дубровіній – «Медаль за любов і жертовність до України»,  завідувачу сектору  соціокультурних комунікацій Р. В.  Поліщуку та  завідувачу сектору картографії В. В. Мельничук – грамоти на знак Благословення за щиру працю на користь Святої Церкви Христової та розвиток духовності в Україні.

Виставка продовжує  свою роботу. Побачити ікони можна щодня з 9:15 до 17:40, крім неділі, в залі картографії головного приміщення НБУВ за адресою: проспект Голосіївський, 3.

Фотоматеріали: