Квест "Бібліотечні серця"

Поділитися: 
Дата події: 
15-02-2019

Цікавий і креативний захід був проведений у читальній залі бібліотекознавства НБУВ – квест «Бібліотечні серця». Організували його працівники відділу теорії та методології бібліотечної справи Інституту бібліотекознавства НБУВ.

Цей квест був підготовлений з нагоди святкування неформального, але вже улюбленого більшістю свята – Дня Святого Валентина або ж Дня закоханих. Гра проводилась протягом двох четвергів – 7 та 14 лютого. У ній брали участь різні за віком відвідувачі – від 18 до 45 років. Серед молоді найактивнішими виявились студенти Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського.

Інтерактивна гра складалася з інтелектуальних головоломок та різних за рівнем складності задач. Ігровий процес полягав у пошуку орієнтирів, послідовність яких мала привести до фінішу. Кожний наступний орієнтир можна було отримати, складаючи літери  у слова та фрази. Виходячи з кількості учасників, гравців було поділено на дві команди. Запитання були різними за тематикою, але рівнозначними за мисленнєвими завданнями.

Темами для питань учасникам квесту стали бібліотечна справа, фонд читальної зали бібліотекознавства НБУВ та українська культура. Упродовж гри учасники ознайомилися з біографіями таких фахівців бібліотечної справи, як Ю.О. Меженко, Х.Д. Алчевська, Д.А. Балика, Б.Д. Ясінський, Л.Б. Хавкіна та М.С. Слободяник. Головоломки зорієнтовували гравців звернути увагу на професійний шлях науковців, їхнє кар’єрне зростання, зміну посад та місць роботи, їх вплив на утворення та розвиток бібліотечних установ. Інші питання з біографії ставилися з метою привернення уваги гравців до творчого доробку бібліофілів та їх внеску в бібліотечну справу. Певна частина завдань була включена до гри для інформування про фонд читальної зали, його інформативні можливості та специфіку літератури. Питання щодо української культури добиралися з відповідністю святу, тож стосувалися інтимної лірики (зокрема Ліни Костенко, Івана Франка, Василя Стуса, Володимира Сосюри, Лесі Українки, Василя Симоненка) та українських прислів’їв про кохання.

По завершенні квесту гравці були нагороджені солодкими призами.

Фотоматеріали: 

Контактна інформація

Головний корпус,
просп. Голосіївський 3,
к. 333 - 335.
Відділ теорії та методології бібліотечної справи
+38 (044) 524-2314
Відділ з охорони інтелектуальної власності
+38 (044) 524-1992
Читальний зал: Фонд
+38 (044) 524-3592
9.15 - 17.30 (понеділок – субота)
Читальний зал
9.15 - 18.00 (понеділок – неділя)