Підписано Угоду про співробітництво між НБУВ та УСПП

Поділитися: 

1 листопада 2012 року відбулося урочисте підписання Угоди про співробітництво між Українським союзом промисловців і підприємців та Національною бібліотекою України імені В. І. Вернадського.

Сторони офіційно засвідчили намір сприяти розвитку національних організаційно-правових традицій підприємницької діяльності, зміцнювати конституційні засади правової держави у сфері соціально-політичних та науково-освітніх відносин.

Під час підписання угоди президент Українського союзу промисловців і підприємців А. Кінах зазначив, що співпраця організацій спрямована на об’єктивну діагностику всіх економічних процесів, що відбуваються в Україні та далеко за її межами, вироблення глибинного, високопрофесійного й системного аналізу ситуації, пропозицій для покращення стану справ в економіці.

За словами А. Кінаха, співпраця з одним з наймасштабніших та найавторитетніших в Україні аналітичним центром – Національною бібліотекою України імені В. І. Вернадського є для УСПП дуже важливою у контексті напрацювання експертних матеріалів, які в подальшому слугуватимуть підприємницьким колам, органам державної влади, іншим інститутам громадянського суспільства серйозним джерелом додаткових знань. «У світі непроста ситуація, Україна не є винятком. Але вихід потрібно шукати спільними зусиллями – влади, науковців, ділових кіл, бо лише згуртована робота матиме успіх. Поглиблення партнерства з бібліотекою Вернадського для УСПП є додатковою можливістю підсилити свої висновки обґрунтованими думками української наукової еліти», - зауважив А. Кінах.

Генеральний директор Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського О. Онищенко наголосив на тому, що співпраця з УСПП розкриває нові перспективи для реалізації національної інформаційної політики, зокрема, розвитку системи науково-інформаційного забезпечення інноваційної діяльності; дасть змогу досліджувати проблеми економіки на основі підприємницької практики й досвіду, що є важливим з точки зору правильного діагностування стану справ у реальному секторі України, сприятиме популяризації напрацювань НБУВ.

Фотоматеріали: