Розсипається «Осіннє золото»…

Поділитися: 
Дата події: 
5-09-2019 до 10-09-2019

Веселе літо згасає. Поступово холоднішає вранці й уночі. Напливає пора густих ранкових туманів. Та вдень ще пригріває сонечко, намагається не відпускати літо. Природа, немов прагнучи продовжити своє життя, знаходить яскраві, соковиті фарби. Листя на деревах змагаються в багатстві відтінків: від скромних ніжно-жовтих до багряних і пурпурових. Буйство кольорів підкреслює гармонію в природі. Поблискують павутинки, яскраво горять грона горобини та калини, тягнуться до сонця останні осінні квіти, ліс дарує різноманітні гриби та ягоди. Настає золота осінь, найкрасивіша пора року, яку оспівували художники, композитори, поети.

Колектив фотохудожників, а саме – Олександр Вадіс, Олександр Задорожний, Андрій Ковалевський, Олександр Лепетун, Ян Лепетун, Ірина Літічевська, Олександр Маматов, Володимир Фалін, Євген Шваб – підготував фотовиставку «Осіннє золото»,  яка висвітлює красу природи у період осінніх метаморфоз.

          

Презентація фотовиставки відбудеться  у конференц-холі Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського 5 вересня 2019 року о 16. 00 год. за адресою: проспект Голосіївський, 3, станція метро «Деміївська».

Виставка відкрита для відвідувачів з 5 вересня до 10 жовтня 2019 року щодня, крім суботи та неділі, з 9. 30 год. до 17. 30 год.