Бібліографічне дослідження про Нізамі Ґянджеві

Поділитися: 

22 червня о 15.00 у залі Вченої ради Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського НАН України відбудеться презентація бібліографічного дослідження «Переклади та дослідження творчості видатного азербайджанського поета і мислителя Нізамі Ґянджеві в Україні (1917-2020)».

Організатори — Національна бібліотека України імені В.І.Вернадського НАН України спільно з Бакинським міжнародним центром мультикультуралізму (БМЦМ).

Указом Президента Азербайджану Ільхама Алієва 2021 рік в Азербайджані проголошено роком Нізамі Ґянджеві у зв’язку з 880-річчям від його народження, тож захід присвячено ювілею видатного поета і мислителя.

Бібліографічне дослідження було проведено відділом науково-бібліографічної інформації НБУВ. У рамках анонсованого заходу представники відділу науково-бібліографічної інформації НБУВ розкажуть  про реалізовану роботу, озвучать висновки, аналіз дослідження. 

На презентацію запрошені представники Посольства Азербайджану в Україні ,українські вчені, тюркологи, сходознавці, літературознавці, азербайджанські ЗМІ в Україні. 

У рамках заходу через он-лайн платформу Zoom передбачено  приєднання до обговорення директора Бакинського міжнародного центру мультикультуралізму Ревана Гасанова та азербайджанських учених, які досліджують творчість Нізамі Ґянджеві.