Книжково-інформаційна виставка "Наука, культура, освіта Угорщини: історія та сучасність"

Поділитися: 

5 листопада 2004 року в Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського в рамках Днів науки Угорщини в Україні відбулося відкриття книжково-інформаційної виставки "Наука, культура, освіта Угорщини: історія та сучасність", презентація нових видань та українсько-угорських проектів.

Організатори: Національна академія Наук України, Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського, Посольство Угорської Республіки в Україні.

В урочистостях взяли участь генеральний директор Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, академік НАН України Олексій Онищенко, Надзвичайний і Повноважний Посол Угорської Республіки в Україні та Грузії пан Тот Янош, аташе з питань науки і технологій Жольт Ковач, доктор фізико-математичних наук Іштван Фікешгазі, віце-президент НАН України, академік НАН України Антон Наумовець, член національної Спілки письменників України, член Спілки письменників Угорщини, кандидат філологічних наук Леся Мушкетик, представники дипломатичного корпусу, громадських організацій та наукових установ м. Києва та ін.

В експозиції представлено понад 500 одиниць збереження із фондів Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, угорською, українською, російською, англійською, німецькою мовами; переклади з угорської мови на українську та переклади з української мови на угорську, а також унікальні мапи, нотний матеріал тощо.

Фотоматеріали: 
Генеральний директор Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського Олексій Онищенко відкриває виставку
Виставковий зал Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського. Надзвичайний і Повноважний Посол Угорської Республіки в Україні та Грузії Тот Янош виступає на відкритті книжково-інформаційної виставки "Наука, культура, освіта Угорщини: історія та сучасність"
Дар Посольству Угорської Республіки в Україні
Виступ віце-президента НАН України Антона Наумовця
Директор Інституту фізіології рослин і генетики Володимир Моргун
Виступає член національної Спілки письменників України, член Спілки письменників Угорщини Леся Мушкетик