Зустрічала посмішкою, допомагала ділом

Поділитися: 
Дата події: 
22-11-2022

Нещодавно виповнилося 85 років Світлані Федорівні Лахтуровій – корифеєві бібліотечної справи Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського.

Нині Світлана Федорівна перебуває на пенсії, але це не заважає ні їй, ні колегам  почуватися разом. Її добре пам’ятають і люблять співробітники, які співпрацювали з нею, зокрема у колишньому відділі обслуговування читачів літературою природничо-технічного профілю. Про її методи роботи й спілкування часто розповідають новачкам.

Добрим словом згадують досвідчену бібліотекарку й користувачі, яким вона на високому професійному рівні надавала консультативно-методичну допомогу: обслуговувала оперативно і вміло, орієнтувала в нових надходженнях, піклувалася, щоб кожен  читач у  бібліотечному храмі почувався комфортно і затишно.

Світлану Лахтурову часто називали «добрим сонечком». Такою вона  залишається й нині: привабливою, привітною, чуйною і чарівною.

Тож щиро вітаємо її з таким сонячним ювілеєм, зичимо їй міцного здоров’я, добробуту і  благополуччя, а також здійснення всіх заповітних бажань і мрій. Серед них найголовнішої – миру і добра в нашому спільному домі під чистим українським небом!

 

Колектив НБУВ