Набір статей до чергового випуску збірника «Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського»

Поділитися: 
Дата події: 
19-01-2024 до 1-03-2024

Редакційна колегія збірника «Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського» продовжує роботу з підготовки чергового випуску видання. Збірник включено до Реєстру наукових фахових видань України як видання категорії «Б» у галузі історичних наук та соціальних комунікацій зі спеціальностей 029 – Інформаційна, бібліотечна та архівна справа і 032 – Історія та археологія.

Збірник наукових праць висвітлює питання ролі бібліотек як сучасних інформаційно-комунікаційних центрів у розвитку науки, культури і соціальних комунікацій; підготовки бібліотечно-інформаційних продуктів і послуг у галузі соціально-правового інформування; розвитку діяльності бібліотечних структур, спрямованої на забезпечення інформаційного супроводу процесу суспільних трансформацій; специфіки і нових можливостей комунікації бібліотек, пов’язаних з використанням інструментарію сучасних медіа; актуальні проблеми оптимізації та підвищення ефективності бібліотек як наукових і соціокультурних центрів в умовах поширення електронних технологій.

Редколегія збірника запрошує до співпраці дослідників, яких цікавить заявлена тематика. Ознайомитися з вимогами до оформлення статей можна на сайті видання - http://np.nbuv.gov.ua/uk/for_authors

Кінцевий термін подання статей до чергового випуску збірника – 1 березня 2024 року.

Автори можуть надсилати статті на адресу: zakirova@nbuv.gov.ua

 

Запрошуємо до співпраці!