Набір статей до чергового випуску збірника «Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського»

Поділитися: 
Дата події: 
19-06-2024 до 15-08-2024

Редакційна колегія збірника «Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського» оголошує набір статей для підготовки чергового випуску видання. Збірник включено до Реєстру наукових фахових видань України як видання категорії «Б» у галузі історичних наук та соціальних комунікацій зі спеціальностей 029 – Інформаційна, бібліотечна та архівна справа і 032 – Історія та археологія.

Збірник наукових праць висвітлює питання ролі бібліотек як сучасних інформаційно-комунікаційних центрів у розвитку науки, культури і соціальних комунікацій; підготовки бібліотечно-інформаційних продуктів і послуг у галузі соціально-правового інформування; розвитку діяльності бібліотечних структур, спрямованої на забезпечення інформаційного супроводу процесу суспільних трансформацій; специфіки і нових можливостей комунікації бібліотек, пов’язаних з використанням інструментарію сучасних медіа; актуальні проблеми оптимізації та підвищення ефективності бібліотек як наукових і соціокультурних центрів в умовах поширення електронних технологій.

Редколегія збірника запрошує до співпраці дослідників, яких цікавить заявлена тематика. Ознайомитися з вимогами до оформлення статей можна на сайті видання - http://np.nbuv.gov.ua/uk/for_authors

 

Кінцевий термін подання статей до чергового випуску збірника – 15 серпня 2024 року.

Автори можуть надсилати статті на адресу: zakirova@nbuv.gov.ua, nub.naukovipratci@gmail.com.

 

Запрошуємо до співпраці!