Соціальні комунікації – це цікаво й потрібно

Поділитися: 
Дата події: 
5-07-2024

Про це розповіла потенційним абітурієнтам директор Інституту бібліотекознавства НБУВ

Директор Інституту бібліотекознавства НБУВ Ольга Василенко взяла участь у заході Open Day, який відбувся 5 липня у Національному авіаційному університеті. Такий традиційний захід надає можливість відвідувачам отримати необхідну інформацію про виш, його історію, інститути та факультети, а також спеціальності, за якими здійснюється фахова підготовка,  ознайомитися з численними експонатами авіатехніки навчального ангару НАУ.

Ольга Василенко була запрошена як учасниця презентації на факультет лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ. Саме для студентів та випускників цього факультету Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського є й потужною базою практики, й установою-роботодавцем.

Спеціальності цього підрозділу вишу репрезентували в. о. декана факультету Наталія Мельник, керівники та викладачі кафедр, представники компаній-роботодавців. У неформальному спілкуванні з потенційними абітурієнтами обговорювалися питання щодо спеціальностей та освітніх програм, за якими здійснюється підготовка фахівців на факультеті, а також про організацію навчального процесу та практики студентів, подальшого працевлаштування, зокрема й кафедрою «Історії та документознавства». О. Василенко акцентувала увагу присутніх на національно значущому інформаційно-ресурсному потенціалі НБУВ, необхідності кадрового забезпечення щодо його розбудови, а також можливостях співпраці НБУВ як провідного бібліотечно-інформаційного комплексу держави  та НАУ для підготовки фахівців сучасного професійного рівня.

Вона висловила сподівання, що проведений захід допоможе молодим людям остаточно визначитися з вибором майбутньої професії, зокрема й у сфері документознавства, інформаційної аналітики, соціальних комунікацій.

 

Фотоматеріали: 

Контактна інформація

Головний корпус по
просп. Голосіївський 3,
к. 333-335.
Відділ теорії та методології бібліотечної справи
+38 (044) 524-23-14
Відділ з охорони інтелектуальної власності
+38 (044) 524-19-92
Читальний зал: Фонд
+38 (044) 524-35-92