463 Окрема фізична одиниця

Деталізація наведена нижче надається додатково до загальної частини, що знаходиться на початку блоку 4 - - СТРУКТУРА ПОЛІВ ПОВ’ЯЗАНИХ ЗАПИСІВ.

Окрема фізична одиниця є одним окремим документом-об’єктом бібліографічного опису
Поле використовується для визначення ієрархічного зв’язку документів на рівні окремої фізичної одиниці. Запис, з яким створено зв’язок займає рівень окремої фізичної одиниці, а запис, який містить це поле займає рівень аналітичної одиниці, піднабору або набору.


ФАКУЛЬТАТИВНЕ

ПОВТОРЮЄТЬСЯ

СПІВВІДНЕСЕНІ П / ПП:


  • ПРИМІТКИ

Це поле використовується коли потребується пов’язування окремих записів для даних різних рівнів. Зв’язок створюється для документа на рівні окремої фізичної одиниці

Поле 463 взагалі повинно використовуватись у запису для аналітичної одиниці при створенні висхідного зв’язку  між аналітичним документом та окремою фізичною одиницею що його вміщує. Набір (вищий ієрархічний рівень) може мати низхідний зв’язок до окремої фізичної одиниці з використанням поля 463.


  • ПРИКЛАДИ

EX 1A Техніка вставлених полів
463 #1$12001#$aNature$vvol. 60, no. 28
EX 1B Техніка стандартних підполів
463 #1$tNature$vvol. 60, no. 28
Висхідний зв’язок утворений від статті  до випуску серіального видання, в якому вона опублікована. Випуск серіального видання займає рівень окремої фізичної одиниці.