ІІ Міжнародний науково-практичний семінар «Оцифроване надбання: збереження, доступ, репрезентація» (16–17 грудня 2014 р., м. Київ)

Поділитися: 
Дата події: 
16-12-2014 до 17-12-2014
16–17  грудня  2014 року на базі Державного політехнічного музею при НТТУ «КПІ» буде проведено другий науково-практичний семінар із серії інформаційно-навчальних заходів з питань оцифрування історичного, культурного та наукового надбання, що зберігається в архівах, музеях, бібліотеках і приватних колекціях – «Оцифроване надбання: збереження, доступ, репрезентація». Тема другого семінару: «Оцифрування як інформаційне виробництво і сервіс».
 
Метою цих заходів є ознайомлення фахівців з передовими світовими практиками, навчання технологіям оцифрування, формування та інтеграції цифрових колекцій, методам їх розповсюдження та використання.  
 
Формат проведення: лекції, презентації, майстер-класи, тренінги, антиконференції:  професійні діалоги і консультації, робочі групи для пошуку спільних технологічних рішень.
 
Заходи проводитимуть досвідчені вітчизняні та зарубіжні фахівці з оцифрування та суміжних напрямів інформаційно-комунікаційних технологій.
 
До участі запрошують фахівців та керівників архівів, музеїв, бібліотек, видавництв, власників приватних колекцій, науковців, усіх, хто хоче набути знання та навички з технологій оцифрування. 
 
Другий семінар серії заходів «Оцифроване надбання» присвячений питанням організаційно-технологічного і нормативного забезпечення процесів оцифрування і організації сервісів з цифрового контенту.
 
У межах заходу відбудуться:
Круглий стіл з обміну досвідом оцифрування та обговорення проблемних питань
Професійний діалог «Цифрова євроінтеграція»
Партнерська зустріч «Створюємо інтегрований ресурс»
чергове засідання Школи-практикуму для фахівців відділів рідкісних книг університетських бібліотек
 
 
Докладніше про заходи та остання актуальна інформація щодо програми та розкладу: http://museum.kpi.ua/conferences/digital-heriatge-2014/