У храмі наук лунали звуки кобзи

Поділитися: 

У перший день осені в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбувся ювілейний творчий вечір  кобзаря, лірника, співака, Лауреата Національної премії імені Т.Г. Шевченка, Народного артиста України Василя Нечепи «Уклін тобі, Тарасе…».

Із подвійним ювілеєм (65-річчям від дня народження та 30-річчям концертної діяльності) музиканта привітали друзі й рідні, а також численні українські шанувальники його таланту, хоча слід зазначити, що з творчістю Василя Нечепи добре знайомі і в Угорщині, Іспанії, Франції, Італії, США та інших країнах світу.

Багато щирих і теплих слів на адресу ювіляра, а також побажання многих літ і плідної творчості прозвучало цього вечора від Олега Васюти, начальника управління культури Чернігівської міськради; Миколи Нестерчука,  заступника голови Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка; представників Чернігівського земляцтва в Києві, громади й керівництва Носівської райдержадміністрації. У творчому вечорі взяли участь і колеги Василя Нечепи – Народний артист України Олександр Василенко, Заслужений артист України Анатолій Кобзар та інші.

 

Прес-служба НБУВ

Фото: Кирило Леванюк

Фотоматеріали: