Нові надходження до відділу бібліотечних зібрань та історичних колекцій

Поділитися: 

Микола Івановича Орленко, Герой України, президент корпорації «Укрреставрація» подарував відділу бібліотечних зібрань та історичних колекцій Інституту книгознавства НБУВ дві монографії:
1. Орленко М. І. Успенський собор Києво-Печерської лаври: методичні засади і хронологічні відтворення: Монографія / Орленко М. І. – Київ: «Фенікс», 2015. – 832 с.
2. Орленко М. І. Свято-Володимирський собор в Херсонесі: методичні засади і хронологія відтворення: Монографія / Орленко М. І. – Київ: «Фенікс», 2015. – 320 с.
У першій монографії наведено історію Успенського собору, науково-реставраційні дослідження, описано склад, порядок розробки, стадійність узгодження, експертизу і затвердження науково-проектної документації, включаючи відтворення стінопису на фасадах і в інтер’єрах і відтворення унікальних іконостасів Успенського собору. Описано методичні засади технології робіт з відтворення собору, а також хронологію відродження цієї величної пам’ятки архітектури.
Друга монографія містить науково-реставраційні дослідження Свято-Володимирського собору в Херсонесі (м.Севастополь) – колиски православ'я Київської Русі, однієї з головних святинь українського народу. Описано склад, порядок розробки, стадійність, узгодження, експертизу та затвердження науково-проектної документації, включаючи реставрацію живопису і мозаїк, методичні засади технології і організації ремонтно-реставраційних робіт, а також хронологію відродження цієї пам'ятки архітектури. Проаналізовано і систематизовано всю складність проведених робіт.
Обидві книги мають дарчі написи від Миколи Івановича, а також від співробітників «Укрреставрації», які брали участь у виданні книги.
Щиро дякуємо за подаровані видання.

Фотоматеріали: 

Контактна інформація

Корпус №2, вул. Володимирська, 62; 3-й поверх, приміщення № 307-3.
+38 (044) 234-0245 (відділ)
+38 (044) 235-4196 (пункт запису читачів)
9.15 - 18.00 (понеділок - субота)