Дар від Сергія Івановича Головащенка

Поділитися: 

Відділ бібліотечних зібрань та історичних колекцій НБУВ щиро дякує Сергію Івановичу Головащенку за подаровану книгу з дарчим написом автора.

Сергій Головащенко. Дослідження та викладання Біблії в Київській духовній академії ХІХ – початку ХХ ст.: монографія. – Київ: Видавничий відділ Української Православної Церкви, 2012. – 356 с.

У пропонованій праці реконструйовано київську традицію православно-академічного дослідження та викладання Біблії в XIX – початку XX ст. У книзі відображено її передумови, історичний контекст та історія виникнення, висвітлюється досвід педагогічної праці та науково-богословської творчості видатних представників Київської духовної академії. Частину документів, що розглядаються в монографії, вперше введено до наукового обігу.
Видання рекомендоване до друку Вченою радою КДА та Вченою радою НаУКМА та адресовано історикам, філософам, культурологам, релігієзнавцям, біблеїстам: дослідникам, викладачам, аспірантам та студентам, а також усім, хто цікавиться історією вітчизняної релігійної культури.

Контактна інформація

Корпус №2, вул. Володимирська, 62; 3-й поверх, приміщення № 307-3.
+38 (044) 234-0245 (відділ)
+38 (044) 235-4196 (пункт запису читачів)
9.15 - 18.00 (понеділок - субота)