До Дня народження британської королеви Єлизавети ІІ в Національній бібліотеці України імені В.І.Вернадського розгорнули книжкову виставку

Поділитися: 

21 квітня 2016 року британська королева Єлизавета ІІ, глава держави Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії відсвяткує своє 90-річчя, крім того, її офіційний день народження відзначать також і у червні.

З цієї нагоди сектор виставкової роботи Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського (НБУВ) розгорнув широку книжкову експозицію «З історії Британської монархії».

До уваги зацікавлених відвідувачів – численні видання із основного фонду НБУВ: монографії, документи та ілюстративні  матеріали, присвячені історії Великобританії та Британської монархії, зокрема й раритетні – Грин Джон. Краткая история английского народа: В 3-х т. (Лондон, 1893), Буйницкий А.Н. История цивилизации в Англии: В 2-х т.(СПб,1895).

Особливий інтерес викликають серії біографічних видань про монархів Великої Британії видавництв «Book Club Associates» (London) та «New Haven and London», подаровані НБУВ Фондом «Сейбр-Світло» (Львів) за підтримки «Фонду сприяння демократії» Посольства США (Київ).

З-поміж численних експонатів особливо цінними в експозиції є програма коронації і святкова меса з нагоди коронації Єлизавети ІІ  1952 року, а також альбом присвячений 50-річчю правління королеви : Jim Graham. Jubilee–Cassel and Co.

Загалом в експозиції демонструється близько 160 видань і документів зарубіжних та вітчизняних видавництв.

Виставка експонується на другому поверсі Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського (просп. Голосіївський, 3 (40-річчя Жовтня), ст. метро «Деміївська») і триватиме до 1 липня цього року.  

Прес-служба НБУВ
за інформацією сектору виставкової роботи
Фотоматеріали: