Побачила світ монографія «Цифрові бібліотечні проекти: технологічні рішення та управління життєвим циклом колекцій»

Поділитися: 

В Інституті інформаційних технологій Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського побачила світ монографія Івана Лобузіна «Цифрові бібліотечні проекти: технологічні рішення та управління життєвим циклом колекцій», яка розглядає широке коло питань, пов’язаних з реалізацією бібліотечних цифрових проектів оцифрування історико-культурного та наукового надбання, організацією бібліотечних цифрових технологічних комплексів.

Лобузін І. Цифрові бібліотечні проекти: технологічні рішення та управління життєвим циклом колекцій : монографія / Іван Лобузін ; відп. ред. В. А. Широков ; НАН України, Нац. б-ка України ім. В. І. Вернадського. – Київ, 2016. – 216 c.

У монографічному дослідженні проведено узагальнення міжнародного досвіду реалізації масштабних проектів оцифрування полідокументних бібліотечних фондів та організації цифрових колекцій. Розглянуто особливості організації наукових цифрових бібліотек, їх пошукового інтерфейсу та доступу до національної спадщини у цифровому форматі. Висвітлено досвід Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського у напрямі реалізації цифрових бібліотечних проектів.

Видання орієнтовано на широке коло фахівців у галузі бібліотечно-інформаційних технологій та соціальних комунікацій,  а також на усіх, хто цікавиться технологією оцифрування бібліотечних фондів, формуванням цифрових ресурсів наукових бібліотек та дослідженнями в цій сфері.

Більш детально з текстом монографії можно ознайомитись на порталі НБУВ

Контактна інформація

Головний корпус,
просп. Голосіївський, 3, к. 209.
+38 (044) 525-36-24
Корпус №2,
вул. Володимирська 62, 2-й поверх, к. 204.
+38 (044) 234-16-28