«Дослідження Півдня і Сходу України: здобутки академічної науки (2014–2017)». Книжкова виставка

Поділитися: 

До круглого столу "Дослідження Півдня і Сходу України: здобутки академічної науки (2014–2017)" (НБУВ, 16.05.2017) у виставковому холі головного корпусу Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського розгорнута книжкова виставка, що репрезентує дослідження науковців академічних інститутів Національної академії наук України та фахівців НБУВ з означеної проблематики.

В експозиції широко представлені видання Інституту історії НАН України, зокрема, ті, що побачили світ у серії «Студії з регіональної історії»; праці науковців Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського, серед яких і біобібліографічний довідник у 2-х томах «Дослідники історії Південної України» (2013,2016); окремі видання Інституту літератури ім. Т.Г.Шевченка НАН України, Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т. Рильського НАН України та  Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф.Кураса НАН України.

На виставці демонструються також монографічні, інформаційно-аналітичні та бібліографічні видання Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського, серед яких – колективні монографії, підготовлені фахівцями НБУВ: «Особливості інформаційного забезпечення національного консенсусу в сучасній Україні»  (наук. керівник генеральний директор НБУВ, член-кореспондент НАН України Володимир Попик) та «Інформаційні чинники системи інтеграторів Донбасу і Криму в загальноукраїнській єдності»  (наук. керівник заступник генерального директора НБУВ, доктор іст. наук, професор Валерій Горовий.

Чільне місце в експозиції посідає бібліографічне видання, що нещодавно побачило світ у рамках спільного проекту Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського та Інституту історії НАН України «Схід і Південь України: час, простір, соціум» ­– Т. 2. Матеріали до бібліографії (кер. авт. колективу доктор наук із соціальних комунікацій Тетяна Добко).

Усіх зацікавлених запрошуємо ознайомитись з книжковою виставкою.

Прес-служба НБУВ

Фотоматеріали: 

Контактна інформація

жовтень - червень
пн - сб: 9.15 - 20.00
нд: 9.15 - 18.00
липень - вересень
пн -сб: 9.15 - 18:00
+38 (044) 524-1911
vkbo@nbuv.gov.ua

sessouccellino.xyz sessobue.com sessopassero.com pornoguaxinim

Контактна інформація