Виставка австрійського фотографа-графіка Петера Лаглера «…Just an illusion?» («…Лише ілюзія?»)

Поділитися: 
Дата події: 
26-06-2017

26 червня 2017 року в Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського відбудеться презентація виставки австрійського фотографа-графіка Петера Лаглера «…Just an illusion?» ?» («…Лише ілюзія?»).

Усі 34 фотографії, що будуть представлені на виставці «…Just an illusion?» («…Лише ілюзія?»), зроблені автором під час подорожей Україною, а саме Києвом, Дніпром та Львовом, що тривали впродовж 2015-2016-го років.

Про автора: Петер Лаглер народився в 1968 році в Австрії. З 14-ти років почав займатись фотографією. Петер – різностороння особистість: він і майстер по годинниках, і інструктор з вітрильного спорту (має ліцензію найвищого рівня), і тренер з перетину океану, якого називають «Майстром Океану». Протягом тривалих подорожей на південь та схід – навіть у важкопрохідних місцях – він закарбовує унікальні миті життя, якими згодом ділиться з людьми. Свої роботи Петер представляв в Австрії, Словенії, Чехії та Україні.

У відкритті виставки візьмуть участь: автор світлин – Петер Лаглер, Сергій Васильович Харчук – видатний український активіст, патріот, меценат, досвідчений лижник та велосипедист, депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» в Київраді.

Відкриття виставки розпочнеться о 15.30 у виставковому холі НБУВ (2-й поверх) за адресою: просп. Голосіївський, 3.

Виставка триватиме впродовж місяця.  

Фото з персональної сторінки Петера Лаглера у Facebook

Австрійська бібліотека при Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського

Контактна інформація

Читальний зал
"Австрійська бібліотека"
Голосіївський пр., 3, 2-й поверх, к. 312.
+38 (044) 525-8642
9.15 - 20.00 (понеділок - п'ятниця)