У пошуках миті між реальністю і ілюзією. Виставка австрійського фотографа-графіка Петера Лаглера

Поділитися: 

У Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського за сприяння Австрійського культурного форуму відбулася презентація виставки австрійського фотографа-графіка Петера Лаглера «…Just an illusion?» ?» («…Лише ілюзія?»), організована фахівцями Австрійської бібліотеки НБУВ.

Представлені на виставці світлини зроблені автором під час подорожей Україною – Києвом, Дніпром та Львовом, що тривали впродовж 2015-2016 років.

У відкритті виставки взяли участь: автор – Петер Лаглер, викладачі коледжу Київського національного університету технологій та дизайну, зацікавлені відвідувачі та співробітники бібліотеки.

«У мене є намір показати абстрактну реальність (або ж ілюзію?) своїми роботами. Важливо те, що я не використовую фотошоп або ж постановочні сцени – я лише йду повільно, розмірено по світу з розплющеними очима… А потім в якийсь момент я натискаю кнопку, маючи чітке бачення результату. Робота з відображеннями – навіть у брудній воді – мій улюблений спосіб надати моїм роботам фотографічного стилю. У такий спосіб я хочу показати красу буденних речей – а інколи і їхній сум – та знайти межу між реальністю та ілюзією…», – стверджує Петер Лаглер.

Експозиція демонструється у виставковому холі головного корпусу НБУВ (просп. Голосіївський, 3) і триватиме впродовж місяця.

Прес-служба НБУВ

Фотоматеріали: