5 жовтня 2017 року як один із заходів Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Стратегічні завдання розвитку наукових бібліотек» відбулося засідання cекції «Біографіка у вітчизняному науково-інформаційному просторі», яку організував Інститут біографічних досліджень НБУВ.
До програми роботи cекції було включено 24 доповіді та повідомлення науковців, бібліотечних і музейних працівників, викладачів вищих навчальних закладів з різних міст України — співробітників НБУВ, Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського, Державної наукової архiтектурно-будiвельної бiблiотеки ім. В. Г. Заболотного, Інституту історії України НАН України, Інституту геотехнічної механіки ім. М. С. Полякова НАН України (Дніпро), Ніжинського краєзнавчого музею ім. І. Г. Спаського, Житомирського державного університету імені Івана Франка та ін. У засіданні також взяли участь співробітники наукових бібліотек Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та Національного авіаційного університету.
Секційне засідання відкрив директор Інституту біографічних досліджень, генеральний директор НБУВ член-кореспондент НАН України Володимир Попик. У своєму вступному слові він, зокрема, наголосив на великій ролі української біографіки у піднесенні інтелектуальних і духовних інтересів наших співвітчизників, у розвитку людського капіталу української спільноти та підкреслив, що одним із завоювань років незалежності є становлення біографістики як самостійної наукової дисципліни. У ході роботи секції обговорювалися різноманітні, навіть дещо провокаційні, питання, пов’язані з теорією і практикою біографічної та бібліографічної діяльності.
Довідка прес-служби НБУВ
Відеозапис доповідачів під час пленарного засідання, секцій, круглих столів та семінарів виконала громадська організація «Наукова світлиця», яка цього року долучилася до кола партнерів НБУВ в організації міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація». Переглянути відеозаписи виступів учасників конференції можна на сайті «Банк лекцій» у рубриці «Конференції».
Всі права захищено ©
2013 - 2025 Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Працює на Drupal | За підтримки OS Templates
Ми в соціальних мережах