Презентація наукового каталогу архівної спадщини Сергія Парамонова («Сергея Лесного»)

Поділитися: 
Дата події: 
Середа, Жовтень 18, 2017

18 жовтня 2017 року  Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує на презентацію наукового видання «Документи С. Я. Парамонова у фондах Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського», підготовленого старшим науковим співробітником Інституту архівознавства НБУВ, кандидатом історичних наук Андрієм Шаповалом.

У виданні проаналізовано та науково опрацьовано документну спадщину видатного українського зоолога, історика, літературознавця, письменника і поета Сергія Яковича Парамонова («Сергея Лесного»), що відклалася у фондах НБУВ; представлено розгалужений анотований науковий каталог архівної спадщини С. Я. Парамонова, а також опубліковано окремі твори самого С. Я. Парамонова, його спогади, листи, праці та спогади інших осіб про вченого, що дають змогу реконструювати малодосліджені сторінки біографії С. Я. Парамонова та розкрити нові грані його наукової діяльності й творчості.

Початок заходу о 14.00 у читальній залі відділу образотворчих мистецтв Інституту книгознавства НБУВ (3-й поверх, кім. 302) за адресою: м. Київ, вулиця Володимирська 62, ст. метро «Площа Льва Толстого».

Тел. для довідок: (044) 288-14-31  е-mail: arhivnanu@ukr.net

Акредитація журналістів та представників ЗМІ за тел.: (044) 525-40-74, або за е-mail: presa@nbuv.gov.ua.  

Прес-служба НБУВ

Контактна інформація

Корпус №2, вул. Володимирська 62, 4-й поверх, к. 416;
надання архівних довідок - 1-й поверх, к. № 104.
9.15 - 18.00 (понеділок - п’ятниця)

Контактна інформація