Малярські настрої Інни Вапнярської у полотнах персональної виставки «Моя країна – Україна»

Поділитися: 

Національна бібліотека України імені В.І.Вернадського запрошує шанувальників малярського мистецтва відвідати персональну виставку члена Національної спілки художників України та Національної спілки народних майстрів Інни Вапнярської «Моя країна – Україна», презентація якої відбулася  в рамках Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Стратегічні завдання розвитку наукових бібліотек».    

До експозиції увійшло понад 80 творчих  робіт художниці, більшість із яких виконані в усталених традиціях петриківського розпису. Ретроспективна виставка творів Інни Вапнярської є яскравим свідчення послідовного та цілеспрямованого творчого шляху художниці упродовж більш ніж двадцяти років. Сьогодні художниця перебуває у розквіті творчих сил, про що свідчать її останні роботи.

На відкритті  з вітальним словом до присутніх звернулася провідний бібліотекар сектору соціокультурних комунікацій НБУВ  Антоніна Шеремет.

Презентуючи свою творчість, Інна Вапнярська говорить: «Ці картини – це підсумок усього творчого життя. За натхненням об’їздила майже всю Україну. Побувала навіть у тих місцях, де жили відомі українські письменники – Микола Гоголь і Тарас Шевченко».

«Ця виставка України, нашої наснаги, нашої перемоги.  Над усім поганим, що існує взагалі в світі. Я намагаюся цими картинами довести всьому суспільству що наша країна найкраща і найулюбленіша нами українцями», – каже художниця.

З відкриттям виставки мисткиню привітали: мистецтвознавець і художник Григорій Міщенко, а також колишній проректор Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука Анатолій Симонік.

На свято до свого вчителя прийшло багато учнів Інни Дмитрівни – вихованців Солом'янського будинку творчості м. Києва.

Перед глядацькою аудиторією з успіхом витупили артисти музичного ансамблю «Срібне ретро».

Презентована виставка Інни Вапнярської «Моя країна – Україна» демонструється у виставковому холі головного корпусу НБУВ (просп. Голосіївський,3) і триватиме до кінця жовтня.

 

Сектор соціокультурних комунікацій НБУВ

Опубліковано: прес-служба НБУВ

 

Фотоматеріали: