Виставка австрійського фогографа-графіка Петера Лаглера «… that´s why I love Kyiv» («…ось чому я люблю Київ»).

Поділитися: 

07 грудня 2017 р. в Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського відбудеться презентація виставки австрійського фотографа-графіка Петера Лаглера «…that´s why I love Kyiv» («…ось чому я люблю Київ»).

Усі фотографії, композиційно поєднані у групи – це особисті відчуття автора під час прогулянок Києвом.

«Київ – місто, яке я навчився любити; воно – різноманітне, і я хотів би свої враження передати через свої світлини!» (Петер Лаглер)

Про автора:
Петер Лаглер народився в 1968 році в Австрії. З 14-ти років почав займатись фотографією. Петер – різностороння особистість: він і майстер по годинниках, і інструктор з вітрильного спорту (має ліцензію найвищого рівня), і тренер з перетину океану, якого називають «Майстром Океану».
Протягом тривалих подорожей на південь та схід – навіть у важкопрохідних місцях – він закарбовує унікальні миті життя, якими згодом ділиться з людьми. Свої роботи Петер представляв в Австрії, Словенії, Чехії та Україні.

У відкритті виставки візьмуть участь: автор світлин – Петер Лаглер, Біленкова Світлана Вікторівна, кандидат мистецтвознавства, доцент Київського національного університету будівництва i архітектури.

Відкриття виставки розпочнеться о 16.00 у виставковому холі НБУВ (2-й поверх) за адресою: просп. Голосіївський, 3.

Виставка триватиме впродовж місяця.

Фото з персональної сторінки Петера Лаглера у Facebook

Контактна інформація

Читальний зал
"Австрійська бібліотека"
Голосіївський пр., 3, 2-й поверх, к. 312.
+38 (044) 525-8642
9.15 - 20.00 (понеділок - п'ятниця)