Наукова спадщина України. Павло Аполонович Тутковський (1858-1930)

Поділитися: 
Дата події: 
Субота, Березень 24, 2018 до Понеділок, Квітень 30, 2018

Павло Аполонович Тутковський український геолог, географ і педагог. Один з основоположників геології й географії України, дійсний член Української і Білоруської академій наук та Наукового товариства імені Шевченка.

У Національній бібліотеці України імені В.І.Вернадського Відділ комплексного бібліотечного обслуговування пропонує ознайомитися з книжковою виставкою «Наукова спадщина України: Павло Аполонович Тутковський (1858-1930).

На експозиції репрезентовані: бібліографічний опис літератури присвяченої П.А.Тутковському та його здобутків, геологічні дослідження Києво-Ковельської залізничної дороги,  антропогеографічні етюди по Волині, матеріали з його внеску в дослідження геологічної будови земної кори Білорусії. Презентується література на теми неорганічної природи України, загального землезнавства, про карстові явища, механізми утворення вулканів, катастрофи у всесвіті і на землі, задачі та межі географії, корисні копалини пустелі, краєвиди України, водопостачання, мінералогії, фізіології мінералів, про будівельне каміння, ідеї П.А.Тутковського з приводу методів викладання, теми озер, рік, підземних вод України, а також путівник екскурсій по Волині.

В електронній бібліотеці «Україніка» із  здобутками Павла Аполоновича можна ознайомитися за посиланням: http://irbis-nbuv.gov.ua/ulib/item/REF0004256 . На інформаційному порталі «Наука України: доступ до знань» профіль науковця представлений за посиланням: http://irbis-nbuv.gov.ua/ASUA/1258778 .

Виставка експонується до 30 квітня 2018 року за адресою: м.Київ, просп. Голосіївський, 3 (станція метро «Деміївська»).

Запрошуємо усіх зацікавлених!

Матеріал підготовлено і опубліковано Прес-службою

Фото: Кіріл Леванюк

Фотоматеріали: 

Контактна інформація

жовтень - червень
пн - сб: 9.15 - 20.00
нд: 9.15 - 18.00
липень - вересень
пн -сб: 9.15 - 18:00
+38 (044) 524-1911
vkbo@nbuv.gov.ua

sessouccellino.xyz sessobue.com sessopassero.com pornoguaxinim

Контактна інформація