Творча зустріч з Наталкою Бабіною

Поділитися: 

19 квітня 2018 р. о 14.00 у Національній бібліотеці України імені В.І.Вернадського відбудеться творча зустріч з Головою товариства української літератури при Спілці білоруських письменників, відомою українсько-білоруською письменницею, журналісткою Наталкою БАБІНОЮ.
Запрошена гостя пише прозу та публіцистику білоруською й українською мовами. Публікувалася в багатьох білоруських періодичних виданнях. В її творчому доробку - збірник оповідань «Крыві не павінна быць відна» та роман «Рыбін горад». Її твори було перекладено українською та іншими мовами. Вони вирізняються твердою білоруською національною позицією. Одночасно в пресі та інтернеті вона наполегливо і послідовно відстоює погляди про українськість Берестейщини, пропагує вивчення української культури та мови в Білорусі та активно презентує білоруську культуру в Україні.
У 2016 р. Н.В.Бабіна за вагомий особистий внесок у зміцнення міжнародного авторитету України та популяризацію її історичної спадщини і сучасних надбань нагороджена Відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «25 років незалежності України». 

Пані Наталка ознайомить присутніх з власним творчим доробком та розповість про діяльність української діаспори в Білорусі. Під час зустрічі відбудеться презентація українсько-білоруського альманаху «Справа».
Зустріч відбудеться за адресою: вул. Володимирська, 62, читальна зала відділу зарубіжної україніки та відділу образотворчих мистецтв (кімната 302, 3 поверх). 

Вхід за документами, що посвідчують особу. 

Довідки за телефонами 288 14 34, 288 13 85

Запрошуємо всіх зацікавлених!