Вітання з ювілеєм Наталії Миколаївні Носкіній

Поділитися: 
Дата події: 
23-04-2018

23 квітня 2018 року свій ювілейний день народження відзначає ветеран Бібліотеки, завідуюча Відділу формування та використання газетних фондів Носкіна Наталія Миколаївна!

Розпочала свою трудову діяльність Наталія Миколаївна після закінчення школи в найбільш духовній скарбниці нашої держави бібліотекарем, паралельно навчаючись в Київському державному інституті культури.

З 1996 року її трудова діяльність пов’язана з одним з найскладнішим обслуговуючих підрозділів НБУВ – відділом газетних фондів на посаді завідуючої сектором обслуговування. Сьогодні Носкіна Наталія Миколаївна очолює Відділ формування та використання газетних фондів.

За цей час Носкіна Наталія Миколаївна зарекомендувала себе в адміністративно-організаційній і науковій роботі як  висококваліфікований фахівець, з креативним підходом у вирішенні виробничих питань. Завжди чуйна й доброзичлива до колег і користувачів Бібліотеки.

У цей святковий день, Вельмишановна Наталіє Миколаївно, прийміть найщиріші вітання та побажання з нагоди Вашого ювілею. Зичимо Вам невичерпних сил для подальшої плідної діяльності, оптимізму, міцного здоров’я, довголіття, миру і благополуччя в родині, реалізації всіх задумів. З повагою, колектив НБУВ