Семінар лекторів Австрійської служби академічних обмінів (OeAD) та директорів Австрійських бібліотек в Україні

Поділитися: 
Дата події: 
26-04-2018

26 квітня 2018 року у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського, філія №1, вул. Володимирська,62 (читальний зал Bідділу образотворчих мистецтв) відбудеться семінар лекторів Австрійської служби академічних обмінів (OeAD) та директорів Австрійських бібліотек в Україні.

Організатори заходу: Представництво Австрійської служби академічних обмінів (OeAD) у Львові, OeAD- лекторат у Києві. Австрійський культурний форум в м. Києві, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського.

В рамках заходу відбудеться доповідь керівника культурно-політичної секції Федерального міністерства Європи, інтеграції та закордонних справ Австрії Referat V.2.d., координатора Австрійських бібліотек за кордоном пані Сандри Діпензайфен «Австрійські бібліотеки та культурна робота МЗС Австрії».

Програма Семінару включає активну роботу з обміну досвідом між лекторами OeAD. Роботу проводить доктор Арнульф Кнафль, координатор Програм для лекторів Центру з міжнародної кооперації та мобільності Австрійської служби академічних обмінів (OeAD).

 

Початок роботи о 9.15.