Сектор картографічних видань щиро дякує Валерії Ієвлевій за подаровану книгу

Поділитися: 

5 липня Валерія Павлівна Ієвлева передала до фонду сектору картографічних видань відділу комплексного бібліотечного обслуговування перший том наукового видання «Очерки индустриального развития Киева ХІХ–ХХ веков» (2017), що вийшов у київському видавництві «Логос».
Авторка монографії – В. П. Ієвлева – кандидат архітектури, завідувач відділу Українського державного інституту культурної спадщини, член Спілки архітекторів України та Українського національного комітету ICOMOS, двічі лауреат Національної премії України з ландшафтної архітектури і дизайну «Україна квітуча» Гільдії ландшафтних архітекторів України (Золота медаль та Гран-Прі). Основний напрямок її наукової діяльності – дослідження і охорона історичних виробничих об"єктів, містобудівної та ландшафтної спадщини історичних населених міст України.
У першому томі наукової праці про індустріальний розвиток Києва пропонується широка картина, що ілюструє виникнення та вдосконалення промислово-виробничої та інженерної систем у ХІХ та на початку ХХ століть. Предметом дослідження є виробничі об’єкти міста та його інженерно-транспортна інфраструктура, що розглядаються у динаміці й у зв’язку із загальноміськими містобудівними процесами, котрі відбувалися в Києві за даних історичних періодів. Книга багато ілюстрована як історичними, так і сучасними світлинами, картами та креслениками.
Видання пропонується архітекторам, історикам, мистецтвознавцям, краєзнавцям, студентам будівельних спеціальностей тощо.
Всі бажаючі можуть ознайомитися з книжковою новинкою у секторі картографічних видань (просп. Голосіївський, 3, 3-й поверх, кімн. 302).

Матеріал підготовлено і опубліковано Відділом комплексного бібліотечного обслуговування

Фотоматеріали: 

Контактна інформація

жовтень - червень
пн - сб: 9.15 - 20.00
нд: 9.15 - 18.00
липень - вересень
пн -сб: 9.15 - 18:00
+38 (044) 524-1911
vkbo@nbuv.gov.ua

sessouccellino.xyz sessobue.com sessopassero.com pornoguaxinim

Контактна інформація