Надійний щит для захисту інформації

Поділитися: 
Дата події: 
23-11-2018

23 листопада 2018 року в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбулося засідання за круглим столом на тему «Забезпечення Службою безпеки України інформаційної та кібернетичної безпеки в контексті імплементації Закону України «Про національну безпеку України». Організаторами заходу є Служба безпеки України, Науково-дослідний інститут інформатики і права Національної академії правових наук України та Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського.

Серйозній розмові фахівців передувала приємна урочиста частина – гості бібліотеки щиро поздоровили господарів зі 100-літнім ювілеєм, який НБУВ відзначає нинішнього року. Вітальну адресу й картину – майстерне зображення Андріївської церкви – від імені Голови Служби безпеки України Василя Сергійовича Грицака і всього відомства вручив генеральному директору бібліотеки Любові Андріївні Дубровіній  радник Голови Олександр Федорович Бєлов. Теплим і пам’ятним було також поздоровлення ректора Національної академії Служби безпеки України Сергія Сергійовича Кудінова. А директор Науково-дослідного інституту інформатики і права Національної академії правових наук України Володимир Григорович Пилипчук, привітавши колектив ювілярів, вручив почесні грамоти за багаторічну і плідну наукову співпрацю генеральному директору НБУВ Любові Андріївні Дубровіній, заступнику генерального директора Валерію Микитовичу Горовому та завідувачу відділу бібліометрії і наукометрії Служби інформаційно-аналітичного забезпечення НБУВ Леоніду Йосиповичу Костенку.

Під час круглого столу було підписано Угоду про співпрацю між Національною бібліотекою України імені В.І. Вернадського та Національною академією Служби безпеки України.

Учасники зібрання конструктивно обговорили низку питань щодо  пріоритетів у забезпеченні інформаційної та кібербезпеки Службою безпеки України, а також завдання й основні напрями стратегічних комунікацій у контексті забезпечення національної безпеки України.  Вони відзначали, що підписана угода про співпрацю мотивує до активної узгодженої спільної роботи.

Фотоматеріали: