Круглі столи

«Наукометрична криза в українській науці і перспективи подолання»

Дата події: 
11-03-2020

 У Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбулась дискусія за ініціативи молодих учених Відділення історії, філософії, права НАН України.

Наукометрична криза в українській науці: причини, проміжні наслідки, перспективи подолання

У НБУВ відбудеться обговорення доповіді старшого наукового співробітника Інституту держави і права імені В. М. Корецького НАН України.

Відлуння Ходжалинської трагедії

Дата події: 
25-02-2020

Бакинський міжнародний центр мультикультуралізму за сприяння Посольства Азербайджану в Україні й відділу міжнародної інформації та зарубіжних зв'язків НБУВ провели круглий стіл на тему «Ходжалинська трагедія як антилюдський прецедент з точки зору міжнародного права і загальнолюдських цінностей».

Століття і духовний спадок Олени Апанович

Дата події: 
10-10-2019

Інститут історії України НАНУ та Інститут рукопису НБУВ провели круглий стіл "Олена Апанович – історикиня, громадська діячка, людина (до 100-річчя від дня народження)».

Без мови немає держави

Дата події: 
28-02-2019

21 лютого з нагоди Міжнародного дня рідної мови Український мовно-інформаційний фонд НАНУ та Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського провели круглий стіл "Мова і культура".

Надійний щит для захисту інформації

Дата події: 
23-11-2018

23 листопада 2018 року в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбулося засідання за круглим столом на тему «Забезпечення Службою безпеки України інформаційної та кібернетичної безпеки в контексті імплементації Закону України «Про національну безпеку України». Організаторами заходу є Служба безпеки України, Науково-дослідний інститут інформатики і права Національної академії правових наук України та Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського.

 

Круглий стіл «Спадщина австрійської філософії в сучасній Україні: осмислення досвіду однієї традиції» (до 25–річчя Австрійської бібліотеки у Києві при НБУВ)

     07 грудня 2017 р. в Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського відбудеться Круглий стіл «Спадщина австрійської філософії в сучасній Україні: осмислення досвіду однієї традиції», присвячений 25–й річниці від дня заснування Австрійської бібліотеки у Києві при Національній бібліотеці України імені В.І.Вернадського.

До участі залучені відомі українські дослідники і галузеві фахівці:

Дослідження української діаспори: здобутки і перспективні вектори

У Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського відбувся круглий стіл «Українські дослідники діаспори: напрями досліджень, здобутки і перспективи».

Збірнику наукових праць «Українська біографістика» – 20 років!

З нагоди ювілею збірника наукових праць «Українська біографістика» в Інституті біографічних досліджень Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського відбувся круглий стіл.

Сторінки