Уміння дякувати за добро

Поділитися: 
Дата події: 
29-10-2019

29 жовтня 2019 року о 14 годині у відділі зарубіжної україніки Інституту книгознавства відбудеться презентація книги «День вдячності». Її основу складають статті за різні роки на українознавчу тематику у газеті «День». Авторами публікацій є науковці, громадські активісти, журналісти. Упорядники видання – Ігор Сюндюков, співробітник секретаріату Президії НАН України, редактор відділу «Історія і Я» газети «День», та Марія Чадюк, журналістка газети «День», редактор збірника – головний редактор газети «День» Лариса Івшина.

У книзі висвітлені біографії постатей, котрі заслуговують вдячності сучасників. Ці люди зробили свій внесок у розбудову української державності. Представники не тільки української національності, а й інших, громадяни різних країн стояли на захисті прав і свобод України. Тому завдяки цьому виданню читачі зможуть ознайомитись з епізодами життя Наполеона, Адама Міцкевича, Василя Вишиваного, Гарета Джонса, Андрія Сахарова, Джона Маккейна, Валерії Новодворської тощо.

Ця книжка про українську ідентичність, про складні шляхи українства у світі. Вона зачіпає серце, бентежить, зворушує, повертає історичну пам’ять. Книга складає подяку всім людям світу, які допомагали українцям підтримувати національну ідентичність, прагнути до відродження своєї держави, зміцнювати та розбудовувати її як демократичну, правову державу.

Національна бібліотека України ім. В. І. Вернадського як головний центр збереження інформації України, і зокрема відділ зарубіжної україніки, раді наданій можливості презентувати цю книжку для широкого загалу. Вона повинна бути в кожній родині, бо торкається душі й серця людей старшого віку і дає знання та відчуття своєї національної ідентичності й громадянської відповідальності молодому поколінню.

Запрошуємо на презентацію, яка відбудеться за адресою вул. Володимирська, 62, 3 поверх, кімн. 302. Вхід вільний.

 

Контактна інформація

Корпус №2, вул. Володимирська 62, 3-й поверх, к. 302.
+38 (044) 288-1434
9.15 - 18.00 (понеділок - субота)