Рука надійного партнерства

Поділитися: 
Дата події: 
29-01-2020

 Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського (НБУВ) Національної академії наук України та Українська спілка промисловців та підприємців (УСПП)  підписали угоду про співробітництво. У ній зазначено, чим сторони стануть взаємокорисними: це інформаційне-аналітичне забезпечення ділових об’єднань та організацій, підприємницьких структур, обмін матеріалами і напрацюваннями в сфері економіки та організація спільних публічних заходів.

Серед іншого, як повідомляється на сайті УСПП, в ній іде мова про взаємну підтримку ініціатив щодо розбудови недержавної системи безпеки підприємництва та інформаційного супроводу цих процесів, надання фахової аналітики для бізнесу, підприємницько-промислових асоціацій тощо.

Генеральний директор НБУВ член-кореспондент НАН України Любов Дубровіна відзначила, що бібліотека є потужним інформаційно-аналітичним центром національного рівня і співпрацює з багатьма органами державної влади  – РНБОУ, Конституційним судом тощо, а також з обласними, міськими та районними держадміністраціями, територіальними громадами.  За запитами своїх клієнтів НБУВ розсилає інформаційно-аналітичні бюлетені, до того ж, вона має можливість надавати  більш деталізовану інформацію. Для РНБОУ, наприклад, готуються більш масштабні аналітичні матеріали. Цим займається спеціальний підрозділ бібліотеки – Служба інформаційно-аналітичного обслуговування органів державної влади (СІАЗ).

Вона нагадала, що між УСПП та НБУВ вже була укладена така угода, тож матеріали розсилались і членам УСПП. Відтак сторони домовилися оновити наявну базу, щоб усі охочі з підприємницького середовища мали доступ до аналітики НБУВ.  Також бібліотека в перспективі включатиме в розсилку інформацію, що стосується ініціатив та діяльності УСПП.

«Ми зацікавлені в співпраці із вашою установою, адже для вироблення пропозицій та рішень в економічній царині необхідно послуговуватися якісною аналітикою, мати розуміння процесів, що відбуваються в Україні та на міжнародній арені.  Це те, на що ми і самі звертаємо увагу влади – для реформ потрібна системність і фахова діагностика реального стану справ», – наголосив президент УСПП Анатолій Кінах.

Тож установи-партнери  нині розробляють план спільних дій на рік.

Фотоматеріали: