Генеральний директор НБУВ

Зміни стратегії діяльності Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського в умовах воєнного часу

Дата події: 
15-07-2023

Наприкінці червня в Національній бібліотеці Франції відбулись традиційні щорічні збори Конференції європейських національних бібліотекарів. З доповіддю  «Зміни стратегії діяльності Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського в умовах воєнного часу» на цьогорічних зборах CENL в онлайн форматі виступила генеральний директор Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, член-кореспондент Національної академії наук України, доктор історичних наук, професор Любов Андріївна Дубровіна.

Генеральний директор НБУВ виступила на Конференції європейських національних бібліотек

Дата події: 
21-06-2022

Щороку члени CENL збираються на спеціальну конференцію для обговорення проектів, ініціатив та тем, що становлять спільний інтерес, прагнучи сформувати сильне співтовариство, підтримуючи одне одного шляхом обміну навичками та знаннями. 

Нинішній рік для Європи позначений війною – незаконним збройним вторгненням Росії на територію суверенної європейської держави України. У березні на сайті CENL з’явилась рубрика “Stand with Ukraine”, а також заява:  “Національні бібліотеки Європи об'єднуються на підтримку свого члена Любові Андріївни Дубровіної, співробітників Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського та всіх українських колег. CENL зараз концентрується на обміні й сприянні конкретним пропозиціям допомоги українським колегам, а також на збереженні української культурної спадщини у фізичній та цифровій формі.

Стартував унікальний українсько-кіпрський проєкт

Дата події: 
17-02-2022

Підписано Меморандум про співпрацю між Національною бібліотекою України імені В.І. Вернадського та Кіпрським інститутом.

Рука надійного партнерства

Дата події: 
29-01-2020

НБУВ НАН України та Українська спілка промисловців та підприємців (УСПП)  підписали угоду про співробітництво – це інформаційне-аналітичне забезпечення ділових об’єднань та організацій, підприємницьких структур, обмін матеріалами і напрацюваннями в сфері економіки та організація спільних публічних заходів.

Як ми прожили п’ять років

Дата події: 
20-02-2019

У Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського розпочала роботу Експертна комісія з оцінювання ефективності діяльності НБУВ за період 2014 – 2018 роки.

Вибори на посаду генерального директора НБУВ

Вибори на посаду генерального директора НБУВ

Генеральний директор Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського Володимир Попик виступив з доповіддю на засіданні Міжвідомчої ради з координації фундаментальних досліджень

3 грудня 2014 р. відбулося засідання Міжвідомчої ради з координації фундаментальних досліджень, де було розглянуто низку актуальних питань організації й забезпечення діяльності наукової та освітянської галузі. З доповіддю «Формування національного науково-інформаційного простору: інтеграція та кооперація зусиль бібліотек та інформаційних центрів України» виступив генеральний директор Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, д-р іст. наук Володимир Попик.