Відповідально протидіяти пандемії

Поділитися: 
Дата події: 
17-03-2020 до 3-04-2020

У зв’язку з загрозливою ситуацією, що склалася внаслідок поширення світом епідемії коронавірусу COVID-19, у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського розроблено низку заходів щодо забезпечення протиепідемічних заходів та посилення контролю за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог.

З метою запобігання розповсюдженню захворювань на коронавірус COVID-19, відповідно до  Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 06.04.2004 № 1645-III, на виконання постанови Кабінету Міністрів України  № 211 від 11.03.2020 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», розпорядження Кабінету Міністрів України від 03.02.2020 № 93-р «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV»,  протоколу засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київської міської державної адміністрації «Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції (COVID 19)» у період з 12 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року  такі заходи розроблені й Національною академією наук України та  Національною бібліотекою України імені В.І. Вернадського.

Зокрема, від  17 березня НБУВ тимчасово припинила обслуговування відвідувачів. А з 18 березня запроваджено максимально можливий режим дистанційної праці наукових співробітників бібліотеки з дотриманням усіх правил роботи в такому режимі, використання різних форм відпусток співробітників, роботи за індивідуальними планами тощо. 

Наказом генерального директора НБУВ Л.А. Дубровіної також передбачено для обмеженого чергового персоналу, який забезпечуватиме режим функціонування приміщень бібліотеки, неухильне дотримання санітарно-гігієнічних і санітарно-протиепідемічних правил при організації та виконанні роботи.