Режим роботи

Шановні читачі, користувачі, колеги!

Дата події: 
3-07-2024

Під час  відключень світла обслуговування користувачів здійснюється документами з підсобних фондів НБУВ та заздалегідь замовленими документами з фонду основного зберігання. Крім того, можна отримати бібліотечно-бібліографічні та інформаційні послуги, які не пов’язані з використанням електроживлення.

Також інформуємо, що через технічні проблеми тимчасово змінені адреси електронних поштових скриньок для комунікації:

для запитів читачів і користувачів щодо питань обслуговування – service.nbuv@gmail.com, для офіційних звернень до приймальні генерального директора НБУВ – librarynbuv2022@gmail.com

Шановні відвідувачі й користувачі!

Нагадуємо, що в НБУВ  останній робочий день кожного місяця є санітарним днем. Тож 28 червня, у п’ятницю, Бібліотека для відвідувачів не працює.

До уваги читачів і користувачів!

Нагадуємо, що останній робочий день місяця в НБУВ є санітарним днем, тож 31 травня, у п’ятницю,  Бібліотека для відвідувачів не працює.

До уваги відвідувачів!

Дата події: 
14-05-2024

Фонд Президентів України Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського повідомляє, що читальна зала Фонду Президентів України (проспект Голосіївський, 3, к. 307) як виставкова експозиція музейно-архівно-бібліотечної колекції «Подарунки президентам України» з 14 травня 2024 року з технічних причин тимчасово закритий для відвідування. Про дату відкриття буде повідомлено додатково.

Санітарний день

Шановні користувачі й відвідувачі!

Відповідно до розпорядку нашої роботи кожен останній робочий день місяця є санітарним днем.

Отже, 30 квітня, у вівторок Бібліотека для відвідувачів не працює.

До уваги читачів і користувачів!

Згідно з розпорядком роботи в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського останній робочий день кожного місяця є санітарним днем.

Тож звертаємо вашу увагу, що 29 березня, у п’ятницю, бібліотека для відвідувачів не працює.

Санітарний день

Шановні користувачі й відвідувачі! Відповідно до розпорядку нашої роботи кожен останній робочий день місяця є санітарним днем. Отже, 29 лютого Бібліотека для відвідувачів не працює.

До уваги читачів і користувачів!

Нагадуємо, що відповідно до розпорядку роботи в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського останній робочий день кожного місяця є санітарним днем. Тож 31 cічня бібліотека для відвідувачів не працює.

Санітарний день

Шановні читачі й користувачі!

 Нагадуємо, що відповідно до розпорядку роботи в Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського останній робочий день кожного місяця є санітарним днем. Тож 29 грудня, в п’ятницю, бібліотека для відвідувачів не працює.

Санітарний день

Шановні наші читачі й користувачі! Нагадуємо, що відповідно до режиму роботи  НБУВ останній робочий день місяця в нашій установі є санітарним днем. Тож 30 листопада,  у четвер, Бібліотека для відвідувачів не працює.

Сторінки