Готуємо тематичний випуск «Української біографістики», присвячений ювілеєві Лесі Українки

Поділитися: 
Дата події: 
23-12-2020 до 31-03-2021

Збірник наукових праць Інституту біографічних досліджень «Українська біографістика = Biographistica Ukrainica» добре відомий багатьом, він включений до Реєстру наукових фахових видань України як видання категорії «Б» в галузі історичних наук та соціальних комунікацій зі спеціальностей 029 – Інформаційна, бібліотечна та архівна справа та 032 – Історія та археологія. Нині редколегія збірника розпочала роботу з підготовки тематичного випуску до 150-річчя від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки).

Відтак запрошуємо до співробітництва дослідників життя і творчості видатної поетеси. Редколегія зацікавлена у наукових розвідках, які розкривають новітній дискурс перепрочитання постаті Лесі Українки, аналізують вплив її феномену на формування української спільноти, взаємодію текстів і контекстів буття Лесі Українки, прогнозують подальші трансформації як у самому образі Лесі Українки, так і в нашій взаємодії з ним.

Термін подання статей до ювілейного випуску – 31 березня 2021 року.

З вимогами до рукописів можна ознайомитись на сайті «Української біографістики» (http://ub.nbuv.gov.ua)

Статті приймаються за адресами: 01601, МСП, Київ-33, вул. Володимирська, 62, Інститут біографічних досліджень НБУВ; ibd@nbuv.gov.ua