Щастя, миру і гармонії! Вітаємо зі святом весни й жіночності.

Поділитися: 
Дата події: 
8-03-2021

Щастя, миру і гармонії!

Вітаємо зі святом весни й жіночності 

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського щиро вітає і колег-бібліотекарок, і всіх дівчат та жінок  з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня! Свята, яке розпочинає зеленооку весну і  знаменує пробудження природи.

І весна, й жінка втілюють у собі народження, надихають і творять, несуть у світ красу й любов. Тож маємо ще один приємний привід згадати про зростаючу роль жіноцтва в діяльності суспільства та держави. І вже навіть не привід, а чудову можливість відзначити вашу працелюбність, відповідальність і в той же час уміння бути мудрими, спокійними, лагідними, чарівно жіночними й ніжними. 

Саме ви і в свята, і в будні, і в радості, і під час складних життєвих випробувань виявляєте й постійно підтримуєте оптимізм та впевненість, що негаразди минуть і наше життя оновлюватиметься, як і природа в ці дні. 

Тож будьте, дорогі жінки, завжди прекрасними й коханими, усміхненими й щасливими! Нехай сповнюються ваші мрії й прагнення, хай весна, що вступає в свої права, додає вам чарівності й упевненості! Бажаємо вам розквіту й гармонії в роботі, у творчості й у родині,  збагачення нашого світу красою,  енергії творення й сили духу, миру й примноження на землі Любові!