Привітання

З Днем слов’янської писемності та культури!

Щорічно 24 травня в Україні відзначається День слов’янської писемності та культури. В цей день у всіх слов’янських країнах урочисто прославляють святих Кирила і Мефодія, адже саме вони дали слов’янам писемність, використовуючи простий і зрозумілий алфавіт.

Вітаємо з Днем науки України!

У третю суботу травня, тобто нинішнього  18 травня, в Україні відзначається професійне свято великої когорти науковців і дослідників – День науки. Це відносно молоде свято, яке офіційно встановлене «…на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України».

І вишита наша любов…

Дата події: 
16-05-2024

Учорашній День вишиванки попри всі повітряні тривоги  осяяв наше життя сонцем і посмішками.  Ви помітили, що  вулиці, транспорт, офіси, магазини заквітчались найрізноманітнішими візерунками, які вбирали око своєю красою й вишуканістю?  І люди, одягнуті у вишиванки, почувались по-особливому урочисто, і задивлялись на них інші… 

Вітаємо з Днем біографа!

Дата події: 
16-05-2024

Колектив Інституту біографічних досліджень палко й сердечно вітає творче співтовариство біографів – науковців і літераторів, журналістів з професійним святом!

Символ українського роду й народу

День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Українці святкують День вишиванки щорічно у третій четвер травня.  Цьогоріч цей день припадає на 16 травня.

Вся велич світу – від матері

Дата події: 
12-05-2024

Другої неділі травня світ відзначає одне з головних родинних свят – День матері. Цьогоріч воно припадає на 12 травня. 

Щиро вітаємо з Днем матері, дякуємо нашим матерям!

Подолати фашизм у будь-яких проявах

Дата події: 
8-05-2024

З Днем пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Вклонімося світлій пам’яті українців, які віддали за це мільйони життів!

Із літер – слово, зі слів – всесвіт

Дата події: 
2-04-2024

2 квітня відзначається Міжнародний день дитячої книги.

Український доброволець – взірець патріотизму

Дата події: 
14-03-2024

Щорічно 14 березня відзначається День українського добровольця. Його запроваджено з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань.

Код нації українців

Дата події: 
21-02-2024

21 лютого в Україні та світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято нагадує про важливість мови, яка є елементом культурної та національної свідомості людини.

Сторінки