Шановні читачі й користувачі бібліотеки!

Поділитися: 
Дата події: 
8-12-2021

Корпус НБУВ на вулиці Володимирській працює за звичайним графіком

 Ми вже повідомляли про зміни, які внесено в режим роботи НБУВ у зв’язку із встановленням Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 42 від 28.10.2021 р.) з 1 листопада 2021 року на території Києва  «червоного» рівня епідемічної небезпеки та застосуванням обмежувальних протиепідемічних заходів. З 15 листопада корпус бібліотеки на Голосіївському проспекті, 3 приймає користувачів та відвідувачів у понеділок, середу і п’ятницю з  9.15 до 18.00. У вівторок і четвер інформаційно-бібліотечне обслуговування користувачів здійснюється в дистанційному режимі.

А от корпус НБУВ по вулиці Володимирській, 62 працює у звичайному режимі, щодня з 9.15 до 18.00Субота й неділя – вихідні.

Знову ж нагадуємо, що відвідування НБУВ можливе за умови наявності у користувачів:

  • негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до відвідування закладу;     
  • або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях;
  • або негативного результату тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або сертифікату одужання особи від COVID-19, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Користувачі НБУВ також мають бути з вдягнутими засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовленими самостійно.

 

Адміністрація НБУВ