Перспективи міжнародної співпраці

Поділитися: 
Дата події: 
29-03-2023

29 березня Національну бібліотеку України імені В.І. Вернадського відвідали представники академій наук Польщі та США, які нині перебувають в Україні.

Гостями НБУВ були спеціальний радник президента Польської академії наук (ПАН) з питань співпраці з Україною, президент ПАН у 2015 - 2022 роках Єжи Душинський (Jerzy Duszynski),  виконавчий директор Відділу політики та глобальних справ Національної академії наук США  Вон Турекян (Vaughan Turekian) та керівник підрозділу з питань глобального сталого розвитку Відділу політики та глобальних справ НАН США Франклін Карреро-Мартінес (Franklin Carrero-Martinez). З ними зустрілись віцепрезидент Національної академії наук України академік НАНУ Сергій Пирожков, генеральний директор Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського,  член-кореспондент НАНУ Любов Дубровіна та заступник генерального директора НБУВ з наукової роботи Юрій Ковтанюк.

Іноземні науковці з великим інтересом ознайомилися з унікальними фондами Бібліотеки, зокрема й з надзвичайно рідкісними книгами та  іншими експонатами. Вони висловили високу оцінку і наповненості та цінності наявних фондів, і умовам їх збереження. Було обговорено також перспективи конструктивного співробітництва у споріднених сферах академій наук України, Польщі та США.   

Фотоматеріали: