Місце, де повертають народні скарби

Поділитися: 
Дата події: 
20-06-2023

 

Виповнюється 85 років Національному науково-дослідному реставраційному центру України. Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського, яка давно і плідно співпрацює з цим науковим осередком, надіслала привітання колективу з цієї нагоди.

Шановні колеги - працівники Національного науково-дослідного реставраційного центру України!

Колектив Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського щиро вітає вас з цією славною річницею! Національний науково-дослідний реставраційний центр України є найстарішим спеціалізованим закладом культури, що займається дослідженням, збереженням, консервацією та реставрацією предметів Музейного фонду України.

Це був чудовий шлях зростання, інновацій та розвитку. Ми захоплюємося багатофункціональною діяльністю Центру, яка включає не лише реставрацію, але й наукові дослідження, освіту, консультування та інформування громадськості. Працівники Центру зробили значний внесок у розвиток реставраційної науки і практики в Україні та за її межами.

Ваша робота є безцінною як для нашої Держави, так і всієї світової спільноти. Ми цінуємо вашу відданість, професіоналізм і пристрасть до своєї справи. Своєю працею ви зробили музейні установи України багатшими, красивішими, цікавішими, а діяльність із забезпечення збереження національного надбання реалізуєте на високому науковому рівні.

Бажаємо всім працівникам Центру подальших успіхів, процвітання та натхнення у Вашій благородній місії з відновлення вітчизняних та світових шедеврів! Сподіваємось на подальшу співпрацю та взаємну підтримку.

 

З найкращими побажаннями,
від імені колективу,
Генеральний директор
Національної бібліотеки України
імені В. І. Вернадського                                                                                 Любов  Дубровіна