Вітаємо захисників і захисниць України!

Поділитися: 
Дата події: 
1-10-2023

Споконвіку Пресвята Божа Матір вважалась покровителькою й берегинею воїнів-захисників. Ця традиція дуже давня і походить ще від часів Київської Русі. Саме тому державне свято День захисників і захисниць України  було приурочене до свята Покрови Богородиці. Цьогоріч через реформу церковного календаря воно в Україні відзначається 1 жовтня.

Це свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості. Тривалий історичний і духовний спадок захисників України поєднав героїчне минуле нашої країни з її не менш героїчним сьогоденням.

Сьогодні це, безсумнівно, одне з найважливіших свят у році, адже насамперед завдяки військовим, медикам і волонтерам Україна зупинила напад ворога і нині відстоює свою незалежність.

Колектив Національної бібліотеки України імені Вернадського вітає всіх зі святом Покрови і від щирого серця дякує тим, хто захищає свободу та територіальну цілісність України! Будьте славні, наші герої й героїні, повертайтесь живими і з Перемогою!