Визначення та призначення полів
Блок включає примітки -у довільній текстовій формі-, уточнюючі і доповнюючі записи, точки доступу, будь-які характеристики, що відносяться до оформлення документа або його змісту.
Примітки до змісту полів
Згідно з ISBD (G), область приміток містить будь-яку описову інформацію, що не була наведена в інших областях опису, але вважається важливою. Примітки розширюють бібліографічний опис і можуть мати зв'язки з будь-якими аспектами, що стосуються документа: його оформлення, змісту, зв'язку з іншими виданнями (творами) тощо.
У картковій/дисплейній формі представлення опису примітки групуються таким чином: спочатку примітки, що відносяться до областей і елементів опису, а потім - до видання в цілому.
Мова приміток:
Примітки наводяться мовою каталогізіції
Пунктуація:
Пунктуація між окремими полями Блоку 3-- проставляється автоматично у відповідності до правил ISBD : крапка та тире; крапка. У картковій/дисплейній формі можливе розташування з нової строки.
Загальні примітки:
Поле 300 використовують у двох випадках:
Якщо примітка може бути віднесене більш, ніж до однієї категорії (у межах полів 301-315), воно записується в поле з найменшим порядковим номером, починаючи з поля 320- у відповідні поля. Якщо дві примітки можуть бути віднесені до одного типу приміток, вони записуються з повторенням відповідного поля.
Примітки, згенеровані з полів зв'язку:
Примітки можуть генеруватися з даних інших полів запису Укрмарку. Наприклад, з полів зв'язку або полів взаємопов'язаних назв блоку 5--. У цьому випадку примітки не записуються до полів блоку 3--.
Всі права захищено ©
2013 - 2024 Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Працює на Drupal | За підтримки OS Templates
Ми в соціальних мережах