Щиро вітаємо Музей книги та друкарства Державного історико-культурного заповідника м. Острога з ювілеєм та проведенням наукової конференції

Поділитися: 

10 грудня 2015 р. в Музеї книги та друкарства Державного історико-культурного заповідника м. Острога відбулася ІІІ наукова конференція «Волинська книга: історія, дослідження, колекціонування», приурочена до 30-річчя відкриття Музею. У конференції взяли участь фахівці з Острога, Луцька, Рівного, Києва, Нетішина, Збаража, Пересопниці, Почаєва. Острозький Музей книги та друкарства відомий та цікавий не тільки своєю великою цінною експозицією та активним проведенням виставок та різноманітних музейних заходів, він також має міцні традиції наукової діяльності на ниві дослідження стародруків та рідкісних видань.

На конференції серед інших науковців виступили з повідомленнями старший науковий співробітник відділу стародруків та рідкісних видань Ірина Ціборовська-Римарович з темою «Комплексне дослідження стародруків як історико-культурних пам’яток та історичних джерел» та заввідділу стародруків та рідкісних видань Наталія Бондар з темою «До історії побутування примірника краківського видання «Гербарія» Мартіна Сєнніка 1568 р. в Острозі на початку ХІХ ст.».

Матеріали виступів на конференції увійшли до третього випуску наукового збірника «Волинська книга: історія, дослідження, колекціонування» (Острог, 2015), виданого друком до відкриття конференції.

Зичимо колегам з Музею книги та друкарства Острога, насамперед Світлані Позіховській та Анатолію Хеленюку, подальших здобутків на ниві дослідження, збирання та експонування українських книжкових раритетів та популяризації вітчизняної книжкової спадщини як в Україні, так далеко за її межами.

Фотоматеріали: