Місія високого слова отців василіан. Нове книгознавче надходження до відділу стародруків та рідкісних видань НБУВ

Поділитися: 

До фондів відділу стародруків та рідкісних видань надійшло науково-популярне видання «Місія високого слова: василіянське книговидання: минуле, сучасне і майбутнє», автор – отець Климентій (Василь Стасів).

Климентій (Василь Стасів ; о. ; ЧСВВ). Місія високого слова. Василіянське книговидання: минуле, сучасне і майбутнє / о. Климентій Василь Стасів, ЧСВВ ; вступ. слово Блаженнійшого Святослава Шевчука, Дмитра Степовика. – Жовква : Місіонер, 2015. – 464+8 с. : іл.

В своїй праці автор дослідив та представив читачам вклад василіанських осередків книгодрукування протягом кількох століть не тільки в Україні та Європі, а й у Канаді, Аргентині, Бразилії та США. Особливу увагу приділено історії василіанського видавництва «Місіонер» у Жовкві.
Видання здійснено на високому поліграфічному рівні, дуже ошатне та яскраве, оригінально художньо оформлене та багатоілюстроване, в тому числі й численними зображеннями книжкових раритетів. Книжка була відзначена на Львівському книжковому форумі 2015 р. Розрахована на широке коло читачів.

Контактна інформація

Корпус №2, вул. Володимирська 62, 1-й поверх, к. 114.
+38 (044) 288-1385
vsrv@nbuv.gov.ua
9.15 - 18.00 (понеділок - субота)