Дарунок відділу стародруків латинського словника 1735 р. видання

Поділитися: 

Висловлюємо щиру вдячність історику, джерелознавцю та книгознавцю Наталі Сінкевич, яка щойно подарувала до фонду відділу стародруків та рідкісних видань латинський словник, виданий друком у Лондоні у 1735 р.

Бібліографічний опис стародрука:

Littleton A. Latin dictionary : in four parts : I. An English-Latin. II. A Latin-Classical. III. A Latin-proper. IV. A Latin-barbarous : with large amendments and improvements, comprising all that is valuable in former dictionaries : and two maps, one of Italy, the other of old Rome / Dr. Adam Littleton’s. – The sixth edition. – London : printed for J. Walthoe, J. J. and P. Knapton, R. Wilkin, D. Midwinter, T. Osborne [and 19 others in London], 1735. – [1430] p.

Примірник повний, непоганої збереженості, форматом в четвірку, з ілюстрацією та двома графірованими картами, в автентичній оправі з картону, обтягненого коричневою шкірою з тисненням золотом на корінці, з екслібрисом Хендерсона з Седвікпарку на звороті верхньої кришки. Словник може стати корисним при описі латиномовних стародруків та у роботі з давніми записами на їхніх сторінках.

У попередні роки Н. Сінкевич дарувала відділу й свої публікації, серед яких монографічне дослідження про «Патерикон» Сильвестра Косова.

Сінкевич Н. О. «Патерикон» Сильвестра Косова : переклад та дослідження пам’ятки / Наталія Сінкевич ; Ін-т укр. археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України, Нац. Києво-Печер. іст.-культур. заповідник. – Київ : Вид. Олег Філюк, 2014. – 711 с. : іл., табл.

Маємо надію, що до фондів Національної бібліотеки України надходитимуть й інші раритети, подаровані вдячними читачами та всіма небайдужими до давніх книжкових скарбів.

Контактна інформація

Корпус №2, вул. Володимирська 62, 1-й поверх, к. 114.
+38 (044) 288-1385
vsrv@nbuv.gov.ua
9.15 - 18.00 (понеділок - субота)