Музична вітальня. Концерт 26 травня 2016 року

Поділитися: 

Дорогі шанувальники класичної музики! З радістю запрошуємо Вас на концерт до "Музичної вітальні"! На Вас чекає зустріч з дуже талановитими та визнаними піаністами-віртуозами Євгеном Левкуличем та Дмитром Півненком.

Євген Левкулич – лауреат міжнародних конкурсів, аспірант НМАУ ім. Чайковського. У 2015 році з відзнакою закінчив навчання в НМАУ ім. П. І. Чайковського на кафедрі Спеціального фортепіано №2 під керівництвом Ткач Е. С.
З 2012 року як соліст виступав в концертах, організованих Міжнародним об'єднанням "Мистецтво та освіта XXI століття" в Італії, Австрії, Фінляндії, Португалії, Китаї, Білорусі та в багатьох містах України.
На даний момент Євген – аспірант кафедри теорії та історії культури НМАУ ім. Чайковського. Поєднує наукову і виконавську діяльність. Науковий керівник - Гуменюк Т. К. Творчий керівник - Ткач Е. С.

Євген Левкулич є дипломантом та лауреатом міжнародних конкурсів в Україні, Фінляндії, Італії, Австрії та Португалії.

 
Дмитро Півненко – лауреат міжнародних конкурсів, концертмейстер кафедри Сольного співу НМАУ, а також концертмейстер струнно-смичкового відділу в Київському інституті музики ім. Р. М. Глієра. У 2014 р закінчив асистентуру-стажування кафедри Спеціального фортепіано НМАУ ім. П. І. Чайковського. Творчий керівник – О.В.Ринденко.
Дмитро неодноразово грав з симфонічними оркестрами, є активним учасником різних концертних заходів та фестивалів, є фіналістом і лауреатом престижних міжнародних конкурсів в Україні, Фінляндії та Румунії.

У концерті прозвучать твори Й. Гайдна, Й. С. Баха - Ф. Ліста, К. Дебюссі, С. Борткевича. Початок о 15.30. Вхід вільний. При собі необхідно мати читацький квиток НБУВ або документ, що засвідчує особу.

Наша адреса: вул. Володимирська, 62, к. 305. До зустрічі! 

 

Фотоматеріали: